Services List

BCPlius el. parduotuvė!!!
Pradėkite greitai, pigiai, paprastai prekiauti su mūsų siūloma el. parduotuve. Lengvai integruosime el. parduotuvę į Jūsų turimą internetinę svetainę. Taip pat, nuo 86 BCPlius programos versijos galime pasiūlyti puikią galimybę – mūsų siūlomą el.parduotuvę susieti su BCPlius programa, kurią patalpinsime Jūsų turimame internetiniame puslapyje už patrauklią kainą.
Plačiau
Dėmesio!!! (SP83)
Dėmesio!!! (SP83) Primename, kad yra galimybė sukurti SAF-T rinkmeną XML formatu, kurią rekomenduojame SUSIKURTI, įkelti kaip TESTINĘ SAF-T rinkmeną į išmaniąją mokesčių administravimo informacinę sistemą i.MAS, kad galėtumėte pasitikrinti ar duomenys yra teisingi ir ar įsikelia teisingai. Mes rekomenduojame, tai padaryti, kad būtumėte pasiruošę, jeigu iš VMI gausite pranešimą mokestiniam patikrinimui pateikti duomenis SAF-T rinkmenoje.
Plačiau
Nauja nemokama funkcija!!! Atsiskaitymo lapelių siuntimas darbuotojams į el. paštą srautiniu būdu (SP81).
Naudojant funkciją „Atsiskaitymo lapelių siuntimas el. paštu“ galima el. paštu išsiųsti atsiskaitymo lapelius darbuotojams srautiniu būdu
Plačiau
Nauja funkcija!!! Periodinis pardavimo dokumentų kūrimas (SP77).
Pvz. Klientams už suteiktas paslaugas kiekvieną mėnesį reikia išrašyti tokias pat sąskaitas. Tokiu atveju, kad nereikėtų kiekvieną mėnesį kurti pardavimo dokumentus pavieniui, reikia sukurti pardavimo dokumentų šablonus. O po to, tik nurodžius mėnesį ir paspaudus pardavimų sukūrimo mygtuką, iš karto susikuria visi pageidaujami pardavimo dokumentai klientams.
Plačiau
Kuo galime jums padėti?

Susisiekite su mumis artimiausiame „Balco“ biure arba pateikite verslo užklausą internetu.

BCPlius programa naudojamės nuo 2004 m. Džiaugiamės kokybišku aptarnavimu bei nuolat tobulinama technologija, kuri suteikia lengvą integraciją su mūsų specifine programine įranga. Labai paprastas ir interaktyvus BCPlius valdymas leidžia ja greitai pradėti naudotis naujiems vartotojams.

Gintaras Miežys
IT vadovas, UAB „Orgsis“ – CANON oficialus atstovas Lietuvoje
Norint pateikti būtent Jums aktualią informaciją, šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies). Tęsdami naršymą Jūs išreiškiate sutikimą dėl slapukų įrašymo. Plačiau apie slapukų naudojimą skaitykite mūsū privatumo politikoje.