Apie BCPlius

BCPlius pratestuota darbui su Windows 10 operacine sistema. Mūsų įmonė sėkmingai naudoja BCPlius sistemą Windows 10 aplinkoje.

CSRP lygio IT sprendimas verslo valdymui – absoliutus pranašumas!

Dauguma progresyvių įmonių, greitai reaguojančių į konkurentų užmojus atplėšti rinkos dalį, naudojasi šiuolaikinėmis technologijomis, kurios padeda optimizuoti įmonės veiklą, taupyti laiką ir pinigus.

Pagrindinė BCPlius pranašumų filosofija – tai į vartotojo poreikius orientuotas įmonės išteklių planavimas (angl. Customer synchronized resource planning, CSRP). Tokio lygio verslo valdymo sistemai būdingas operatyvus reagavimas į rinkos pasikeitimus, į vientisą sistemą sujungiant vidinius (angl. Enterprise resource planning, ERP) ir išorinius (angl. Customer relationship management, CRM) sėkmingai verslo plėtrai būtinus elementus bei procesus:

 • tiekimą, gamybą, paskirstymą;
 • žmogiškuosius išteklius (personalą);
 • projektus, užduotis darbuotojams;
 • rinkodarą, pardavimus;
 • buhalteriją ir finansus;
 • ryšių su klientais palaikymą ir kt.

Keletas priežasčių, dėl kurių Jums vertėtų diegti verslo valdymo sistemą:

 

 • Konkurentai nesnaudžia ir lipa Jums ant kulnų;
 • Susiduriate su įmonės veiklos administravimo ir sisteminimo sunkumais;
 • Sudėtingus verslo procesus norėtumėte valdyti paprastai;
 • Jums svarbus kokybiškas klientų aptarnavimas ir ryšių palaikymas;
 • Norėtumėte lanksčių, operatyvių ataskaitų, atspindinčių tikslią Jūsų verslo būklę;
 • Norite plėstis, didinti pelningumą bei darbuotojų produktyvumą…
Centralizuotas valdymas, patikimumas ir saugumas – visapusė nauda įmonei

BCPlius verslo valdymo sistema užtikrina stabilų ir paprastą įmonės valdymą keičiantis verslo aplinkai bei klientų poreikiams. Visos atliekamos operacijos fiksuojamos centrinėje duomenų bazėje, informaciją gali naudoti pirkimų, rinkodaros, pardavimų, finansų ir kitų skyrių darbuotojai.

Pardavimų vadybininkui…

Turėdami 360 laipsnių vaizdą apie kiekvieną klientą bei reikiamus programinius įrankius, įmonės pardavimų skyriaus darbuotojai gali lengvai nustatyti pelningiausias atviras pardavimo pozicijas, į kurias reikėtų orientuotis, greitai peržiūrėti kliento pirkimų istoriją, prekių, kurias klientas jau yra įsigijęs, sąrašą, pasirašytas sutartis, pateiktus pasiūlymus, visą bendravimo su klientu istoriją, kad ir kaip seniai tai buvo daroma, planuoti darbus pagal vykdomus projektus ir kt.

Marketingo specialistui…

Analizuodamas pardavimų rezultatus pagal klientus, laikotarpius, produktus ar jų grupes bei kitus kriterijus, marketingo specialistas gali vykdyti rezultatyvesnes pardavimų skatinimo kampanijas, planuoti akcijas, keisti kainodaros ir taikomos nuolaidų sistemos strategijas.

Finansininkui…

Atliekant operacijas, išrąšant sąskaitas automatiškai formuojami buhalteriniai įrašai, todėl įmonės finansininkui nereikia gaišti laiko mechaniniam sąskaitų suvedimui, deklaracijų pildymui, ataskaitų ruošimui. Jis gali daugiau laiko skirti įmonės kaštų analizei, finansinės veiklos planavimui ir gerinimui.

Įmonės vadovui…

Savo ruožtu vadovas bet kuriuo metu ir iš bet kurios pasaulio vietos gali prisijungti prie sistemos internetu ir pasinaudoti lanksčiais analizės įrankiais, atspindinčiais realią pačios įmonės būklę, koordinuoti darbus ir įvertinti darbuotojų rezultatus. Jis gali būti tikras, jog darbuotojų kaita neturės kritinės reikšmės įmonės veiklos rezultatams. Visa informacija apie esamus ir potencialius klientus, projektus, atliktus bei planuojamus darbus saugoma centrinėje duomenų bazėje, todėl net naujai priimtas žmogus galės nieko nelaukdamas tęsti pradėtą veiklą.

Patikima ir saugu

Naudojantis naujausiomis technologijomis sukurta duomenų bazės architektūra užtikrina visišką verslo valdymo sistemos BCPlius patikimumą ir teisingą rezultatų gavimą.

BCPlius – pirma lietuviška verslo valdymo sistema, testuota pagal “Microsoft” reikalavimus. Sėkmingai atlikti testai “Verified for Windows XP” tarptautinėje laboratorijoje “VeriTest” patvirtino, kad verslo valdymo sistema BCPlius yra tinkama darbui “Windows XP” aplinkoje. 2005 m. vasario 6 d. sėkmingai atlikti testai “Microsoft Platform Test for ISV Solutions”. BCPlius suteiktas produkto identifikacinis numeris: UA0402111954.

Sistemos komponentai

Šiuo metu CSRP lygio verslo valdymo sistemą BCPlius sudaro sprendimai, kurie puikiai funkcionuoja tiek kartu, tiek atskirai ir gali būti pritaikomi pagal kliento poreikius.

Norint pateikti būtent Jums aktualią informaciją, šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies). Tęsdami naršymą Jūs išreiškiate sutikimą dėl slapukų įrašymo. Plačiau apie slapukų naudojimą skaitykite mūsū privatumo politikoje.